top of page
  • OSZ press

Pán primátor, prestaňte už klamať do novín!


1. Primáror nesedí na dvoch, ale na troch stoličkách. Pre ilustráciu, v zastupiteľstve BBSK za 2 a pol roka jeho aktivita bola “až” jeden procedurálny návrh. Takto to vyzerá, keď je niekto zberateľom funkcií v dôchodkovom veku.

2. Primátor tvrdí, že maximálne uznáva demokraciu. Milióny eur preinvestovaných mestom do aquaparku pri primátorových pozemkoch je primátorova predstava rozvoja mesta (alebo vlastného podnikania?). Čo tam po tom, že mesto je zanedbané, špinavé a ľudia sú bez perspektívy. Primátor nie je “autokrat”, ale tvrdí že všetci sa mýlia, iba on vie, ako to má byť správne a tak to aj bude.


3. Primátor tvrdí, že odmietol dotáciu 800.000€, lebo pozemky, na ktoré komisia nasmerovala dotáciu nie sú vo vlastníctve mesta - LOŽ, pozemky sú vo výlučnom vlastníctve mesta, viď snímku z katastrálnej mapy. Podľa nášho názoru primátor odmietol dotáciu 800.000€, lebo mu vyhovuje mať mesto v dezolátnom stave a bez perspektívy. Decimovaní ľudia sa lepšie ovládajú, skôr uveria, že investovanie väčšiny mestských financií to tobogánu a bazénov je “rozvoj mesta”. 4. Primátor sa hanbí za to, že v spoločnosti ŠTÝL, spol. s r.o. je spoluvlastníkom. Tak isto zabudol, že v čase započatia výstavby bol aj jej konateľ. Takže je v plnej miere zodpovedný za to, že je z tejto veľkolepej haciendy, ktorá má využívať ekosystém Kurinca postavený za mestské peniaze, čierna stavba. A ešte k tomu postavená z veľkej časti na mestskom pozemku. Hacienda je cielene neskolaudovaná, aby za ňu nemuseli mestu platiť dane. Kedy prestane náš primátor konečne klamať?10 views0 comments

Kommentare


bottom of page